Archív článkov

Novinky z rádia 12.8.2013

12.08.2013, Kategória: Novinky z rádia

Počas tohto týždňa urobíme zmenu v denných rotáciach. Pesničky, ktoré pridávame, ale aj tie, ktoré sa doteraz hrali zaradíme do nového rozdelenia tak, aby sa ešte lepšie striedali a aby vysielanie bolo rozmanitejšie. Verím, že sa vám táto zmena bude páčiť.
 

P. Jurák - riaditeľ Rádia Piešťany


Pop Galéria 26.7.2013

26.07.2013, Kategória: Novinky z rádia

Pop Galéria Špeciál pokračuje svojim pravidelným vydaním aj posledný júlový týždeň. Vypočujete si najúspešnejšie singlové nahrávky z júla rokov 1990 – 2000 podľa rebríčka Top Singles amerického prestížneho týždenníka Billboard. Výber zostavil a na Vašu spoločnosť sa teší Silvo Boškovič.


Vo štvrtok večer prídu do Rádia Piešťany hostia z Art Music Orchestra

16.07.2013, Kategória: Novinky z rádia

Vo štvrtok večer na vás čaká výnimočné vydanie relácie - Večer s hudobnou legendou. Privítame v nej hostí z Art Music Orchestra, čo je orechester z neďalekej obce Červeník. Okrem rozhovoru vám tento orchester aj zahrá priamo v štúdiu Rádia Piešťany niekoľko svojich pesničiek. To všetko na vás čaká vo štvrtok 18.7., krátko po 22:00 hodine.


Pop Galéria 28.6.2013

28.06.2013, Kategória: Novinky z rádia

Letné horúčavy sú už tu a ja mám pre Vás spoľahlivý recept, ako príjemne stráviť koniec víkendu možno aj niekde na terase pri pohári osviežujúceho nápoja a ďalšom vydaní Pop Galérie Špeciál, ktorá je už piatym pokračovaním hitparádových No.1 titulov, ktoré bodovali výlučne v mesiaci júni v období rokov 1990 – 2000, tak ako ich uvádza prestížny americký týždenník Billboard v rubrike Top Singles. Predstavia sa: Rick Springfield, Kylie Minogue, Black Box, Lenny Kravitz, The Doors, Jon Secada, Aerosmith a mnohí ďalší o ktorých Vám viac prezradí už v piatok autor Pop galérie a moderátor Silvo Boškovič.


Podoby džezu 23.6.2013

22.06.2013, Kategória: Novinky z rádia

Džez má tisícero podôb. Záleží len na nás, ktorou z nich necháme na seba pôsobiť. Jednou z pôsobivých podôb džezu sú festivaly. Na prvý pohľad zmetený zhluk udalostí a ľudí, ktorým je džez životnou filozofiou a životným štýlom. Zhluk džezmenov a ich poslucháčov v rovnakom čase na rovnakom mieste za účelom rozvinutia pozitívneho, vzrušujúceho, prajného dialógu. Také sú džezové festivaly. V Piešťanoch sa obe strany diania o tom znovu presvedčili. Po piaty raz sa stretli aktéri Piešťanského džezového festivalu Doda Šošoku, aby predstavili a zažili džez v rôznych podobách. Týždeň kreatívnych stretnutí, rozhovorov o ambicióznych plánoch, nostalgické spomínania , koncerty na skvelej umeleckej úrovni. O tom budú naše Podoby džezu na rádiu Piešťany v nedeľu, 23. Júna o 22.OO hod. Pohľady organizátorov i účinkujúcich a hudba zúčastnených kapiel nám priblíži festival, ktorý je po piatich rokoch jedným z vrcholov kultúrneho diania v svetoznámom kúpeľnom meste.  Nebude chýbať pravidelné info o džezových aktivitách na domácej a zahraničnej scéne a prinesieme novinky z európskych nahrávacích štúdií. Na stretnutie s vami v predvečer svätojánskej noci sa teší vám a džezu verný Jano Babič.

 


Pop Galéria 21.6.2013

21.06.2013, Kategória: Novinky z rádia

Pop Galéria tento piatok bude oslavovať svoje sté vydanie. Preto máme dôvod na malú oslavu. Pre Vás máme pripravené prekvapenie v podobe jednej hodiny vysielania navyše, teda bude trojhodinová! Od jej prvého uvedenia 8. 4. 2011 sme Vám predstavili už 3.000 titulov od viac ako 2500 interprétov z celého sveta. Sme vďační, že naša relácia si našla svojich stálych poslucháčov nielen doma, vo viacerých štátoch Európy ba aj v zámorí. Toto všetko nás motivuje k ďalšiemu skvalitňovaniu jej obsahu či už prostredníctvom súťaží či hudobných profilov rôznych umelcov. Aj tento piatok bude veľa zaujímavých a famóznych hitov rokov minulých. Viac Vám prezradí už v piatok v Pop galérii jej tvorca a moderátor Silvo Boškovič.


« Dozadu 1 25 42 43 44 45 46 47 48 49 72 96 Dopredu »