Archív článkov

Pop Galéria 1.3.2013

01.03.2013, Kategória: Novinky z rádia

I tento piatok sa majú poslucháči Rádia Piešťany v relácii Pop Galéria na čo tešiť. Výber, ktorý zostavil autor relácie, dramaturg a moderátor v jednej osobe Silvo Boškovič, spĺňa opäť všetky atribúty a očakávania, ktoré táto relácia svojim poslucháčom týždeň čo týždeň prináša. Ak si aj vy nájdete čas na 120 minút pohody pri hitoch rokov minulých, ponúkam Vám malú vzorku v tituloch: Matthew Wilder - Break My Stride, Terrence Trent D´arby - If You Let Me Stay, Nick Kershaw - Would'nt It Be Good, U2 - I Still Haven't Found, Survivor - Burning Heart, Rick Astley - Whenever You Need Somebody, Viva Latina - Me Niegro A Perdente, Fiordaliso - Non Voglio Mica La Luna, The Cure - The Love Cats či rockový Bon Jovi s You Give Love A Bad Name. Srdečne Vás pozýva Silvo Boškovič.

 


FestDobráMuzička s Calim 26.2.2013

26.02.2013, Kategória: Novinky z rádia

V nasledujúcej FestDobreMuzičke s Calim vám hneď v úvode pustíme ochutnávku koncertu, ktorý sa udeje už tento piatok, v piešťanskom Funhouse. Zavíta k nám totižto legenda country a bluegrass scény Poutnici. Ešte pred prvým blokom pesničiek, kde sa môžete tešiť aj na Alana Mikušeka, Fleret, Nedvědovcov, Čechomor, Neznámich, Kamelot a ďalších vás taktiež pozvem na unikátny koncert jedného z najväčších svetových bluesových umelcov, ktorý sa taktiež udeje v Piešťanoch. Pri fest dobrej muzičke sa na Vás teším už tento utorok od 22.00 na frekvenciach Rádia Piešťany. Ivan Cali Podolský.


Pop Galéria 83.

22.02.2013, Kategória: Novinky z rádia

S novým rokom prichádzajú na radu v dramaturgii Pop Galérie Špeciál aj nové témy. Pre rok 2013 som pre Vás priatelia pripravil špeciálnu sériu najúspešnejších hitparádových titulov svetovej popovej scény podľa jednotlivých mesiacov za obdobie rokov 1990 - 2000, ako ich uverejnil najprestížnejší svetový hudobný magazín Billboard. Teda už vo februári 2013 si vypočujete prvú časť zloženú z titulov, ktoré v uvedenom období bodovali výlučne na 1. priečke US alebo UK chart v mesiaci február. Každý mesiac si teda v našom špeciálnom vydaní vypočujete viac ako tri desiatky superhitov prislúchajúcich k danému mesiacu. Verím, že Vás táto ponuka zaujme a pri počúvaní prvej časti sa na stretnutie s Vami už tento piatok teší Silvo Boškovič.    

 


FestDobráMuzička s Calim 19.2.2013

19.02.2013, Kategória: Novinky z rádia

V nasledujúcej FestDobreMuzičke s Calim na môžte tešiť výber hudby zo žánrov Folk, Country, Gras, či Bluegras. Teší sa na vás Ivan Cali Podolský.


Pop Galéria 15.2.2013

15.02.2013, Kategória: Novinky z rádia

Úvod 82. Vydania Pop Galérie bude výnimočne patriť rockovej múze. Prídu Steve Winwood, The Other One a Kim Carnes. Mainstreamové hity prinesú Jason Donovan, Jive Bunny & The Mastermixers, Madonna, C.C. Catch či Sinitta. Adrenalín dvihne Shaki´n Stevens a Mat Bianco. Rap a R&B ponúknu Sir Mix-A-Lot, Janet Jackson a Adeva. Nájdeme však skulinku aj pre decentné slaďáčiky ako anapr.: Bonie Bianco, Leo Sayer a Barry Manillow. Viac Vám prezradí vo vysielaní moderátor Silvo Boškovič.


FestDobráMuzička s Calim 12.2.2013

11.02.2013, Kategória: Novinky z rádia

V nasledujúcej FestDobrejMuzičke s Calim Vás pozvem na ďalšie koncerty, ktoré sa udejú v piešťanskom FunHouse (bývalá OBE reštaurácia). Oba koncerty budú unikátne. Už v piatok 1. marca sa predstaví naozajstná legenda - skupina Poutníci, ktorá už pôsobí na výslní neuveriteľných 42 rokov. Ani nasledujúci koncert nebude len tak obyčajný. Podarilo sa mi dostať na Slovensku v súčastnosti najlepšieho afrického bluesmana - Geralda Clarka (JAR). Gerald príde aj s kapelou a v stredu 27. marca Piešťany zažijú niečo naozaj unikátne. Tento diel "muzičky" venujeme aj nedožitým narodeninám Petra Dulu, ktorý preslávil slovenskú country po celom svete. Priatelia, máte sa na čo tešiť a to v utorok od 22:00 do polnoci. Ďakujeme za priazeň a aj za podporu v skupine "FestDobráMuzička s Calim" na Facebooku. Váš Ivan Cali Podolský.


« Dozadu 1 25 48 49 50 51 52 53 54 72 96 Dopredu »