Archív článkov

Pop Galéria 76.

21.12.2012, Kategória: Novinky z rádia

Priatelia Pop Galérie, ďakujem Vám za všetky milé a úprimné maily zasielané v priebehu roka do rádia a tiež za povzbudivé facebookové správy. Táto odozva bola a je pre mňa meradlom záujmu o tento program a zároveň hnacím motorom, ako napredovať. Viem, že nie je jednoduché vyhovieť všetkým poslucháčom, ale naša snaha zaujať Vás, stojí vždy na prvom mieste. Najkrajšie sviatky roka máme predodvermi a v tomto duchu sa ponesie i obsah piatkového Vianočného Špeciálu. Zároveň si trošku zasúťažíme a tak dáme možnosť aj ostatným poslucháčom, ktorí nemali doposial šťastie v losovaní. No a tak ako tomu bolo v lete, jedného z Vás vylosujeme ešte ako druhú šancu a zároveň zimného bonusového víťaza. Keďže sa už do konca roku nestretneme, prežite krásne Vianoce, veselého Silvestra a všetko dobré v Novom roku Vám praje vysielací kolektív Pop Galérie v Rádiu Piešťany a osobitne jej tvorca a moderátor Silvo Boškovič. Dopočutia v piatok.
 


FestDobráMuzička s Calim 18.12.2012

18.12.2012, Kategória: Novinky z rádia

Nasledujúca FestDobráMuzička s Calim už bude vianočná. Na počudovanie i v žánroch folk a country a im príbuzným je téma vianoc veľmi slušne obsadená. Nebude chýbať ani Hej pane Děda Mráz od Vlastu Redla, ale ani vianočné album Janka Ledeckého. Naladiť si jedinečnú reláciu v slovenskom éteri venovanú žánrom folk, country, bluegrass, blues, ethno, či world music môžete jedine na Rádiu Piešťany na frekvenciach 90,2FM alebo cez živé net vysielanie zo stránky www.radiopiestany.sk. Teším sa na Vás už v utorok od 22:00. Váš Ivan Cali Podolský. Priatelia, v prvom rade sa chcem poďakovať. Moja FestDobráMuzička sa stala najpočúvanejšou reláciou na Rádiu Piešťany. Teší ma, že tie moje srdcovky a novinky si pravideľne naladia aj ľudia, ktorí rádiové vlny 90,2FM nechytajú. A tak dostávam správy a ohlasy naozaj z celého sveta. Ďakujem aj za veľkú mláku do USA, Kanady, Austrálie, či do Veľkej Británie a Írska. Dokonca je FestDobráMuzička s Calim hraná aj na zaoceánskej lodi u námorníkov. Ďakujem. Teší ma každý ohlas, či správa. S Rádiom Piešťany sme naštartovali aj koncerty, z ktorých ďalší sa udeje 26.decembra v piešťanskom FunHouse. Som rád, že sa našlo na Slovensku rádio, ktoré podporuje aj tieto nekomerčné žánre. Priatelia, želám Vám veľa pohody, lásky, šťastia a príležitostí a aby ste práve tie mali síl využiť. Ďakujem ešte raz za podporu v tomto roku. Váš Ivan Cali Podolský
 


Podoby džezu 16.12.2012

15.12.2012, Kategória: Novinky z rádia

Nečakaná udalosť viedla k zmene programu minulotýždnového dielu Podôb džezu. Zomrel Dave Brubeck, ktorému sme venovanli vysielací čas nedeľnej relácie. Preto tento týžden budeme pokračovať vo vianočnej pohode. Vianočný čas a jeho kúzlo preniká všetkými zmyslami do našich duší. S druhou horiacou sviečkou na adventnom venci k vám prídu Podoby džezu na Rádiu Piešťany s hudbou o vianočnej radosti a očakávaní. Ella Fitzgerald, Louis Armstrong, Blind Boys of Alabama, Diana Krall, Bob Dylan, Diana Ross, Fragile, The Singers Unlimited, John Coltrane, Lucia Lužinská, Aurélius Q - vám prinesú melódie najkrajších sviatkov roka. Buďte s nami aj cez čas vianočný, na Rádiu Piešťany k vám v nedeľu v relácii Podoby džezu prichádzajú Vianoce v džeze. Na stretnutie sa teší vám a džezu verný Jano Babič.


Pop Galéria 74.

14.12.2012, Kategória: Novinky z rádia

Už len dva týždne nás delia od Štedrého večera, naplneného láskou, voňavými Vianočnými dobrotami a očakávaním, čo nám Ježiško zase nadelí. Preto aj v našej Pop Galérii je výber známych hitov rokov minulých poznačený skladbami s Vianočnou tematikou a k tomu ako prekvapenie kopec skvostov, ktoré Vám osobne predstaví v obvyklom čase autor a moderátor Pop Galérie Silvo Boškovič.


Fest Dobrá Muzička 11.12.2012

11.12.2012, Kategória: Novinky z rádia

V nasledujúcej FestDobrejMuzičke s Calim siahneme po mojich srdcovkách. Pozvem Vás aj na koncert skupiny Neznámi a následný jam session muzikantov, ktorý sa udeje 26.decembra v piešťanskom FunHouse a pomaly sa prehupneme k pozvánke na vianočné relácie, ktoré si nesmiete nechať ujsť. Teším sa na Vás v utorok od 22:00 do polnoci. Váš Ivan Cali Podolský


Pop galéria. No.73

07.12.2012, Kategória: Novinky z rádia

Pop Galériu tento piatok môžeme kľudne pomenovať ako Mikulášsku after party.  Ešte bude doznievať radosť s darčekov a pomaly prichádza čas, kedy sa budeme čoraz častejšie stretávať s vianočnými songami. Aj v našej relácii na toto pamätáme a okrem vychytávok z rokov minulých nám zaznejú aj tie vianočné ako napr.: Train - Shake Up Christmas, N' Sync - Love On Christmas Day, Elvis Presley - Blue Christmas či chronicky známa od Boney M. - Marry's Boy Child - Oh, My Lord. Zostávajúci čas do naplnenia scenára bude Vašim malým Mikulášskym prekvapením. Už dnes sa na Vašu návštevu Pop Galérie teší Silvo Boškovič.

 


« Dozadu 1 25 49 51 52 53 54 55 56 57 72 96 Dopredu »