Archív článkov

Pop galéria 13.4.2012

13.04.2012, Kategória: Novinky z rádia

Piatok trinásteho je deň, ktorý mnohí ľudia  „nemusia“ a naopak niektorí si ho chvália a vraj im prináša aj šťastie. Keďže Pop Galéria počíta aj s týmito možnosťami, jej obsah je prispôsobený tak, aby ste posledné hodiny tohto dňa v pohode rodinného krbu mohli stráviť pri počúvaní slávnych hitov rokov minulých a vyhli sa možným i nemožným nepriaznivým udalostiam s týmto dátumom súvisiacich. Začneme teda formáciou INXS. Ďalej prídu Styx, Eddy Grant, After The Fire s Falcovým songom Der Kommissar, Level 42, Loverboy a John Parr so soundtrackom St. Elmo´s Fire (Man In Motion). Druhú tretinu vyplnia interpréti ako Lisa Stansfield, George Michael, Starship, Alan Parsons Project či Howard Jones. Nevynecháme ani skladby na želanie o ktoré ste ma žiadali cez facebook. Budú to Elton John a Sad Song, Johnny Mandel – Suicide Is Painless, Depeche Mode s Walking In My Shoes a ABBA s Take A Chance On Me. Poslednú časť relácie vyplnia Modern Talking, Ottawan, Roxette, dvojica Right Said Fred, fenomenálny gitarista Mike Oldfield a prezradím Vám niekoľko zaujímavostí o americkej rockovej formácii The Cars. Oveľa viac sa dozviete v piatok po 22.oo. Na Vašu návštevu sa teší Silvo Boškovič.   


Aj rock má svoju históriu – najlepší hráči na organ Hammond B3

11.04.2012, Kategória: Novinky z rádia

V stredu o 22:00 hodine, po ukončení predstavovania jednotlivých žánrov a podžánrov rocku je na programe rebríček  najlepších hráčov na organ Hammond B3 v rockových skupinách. V relácii odznejú: Santana, Jimmy Smith, Joey DeFrancesco, Jan Hammer & Jerry Goodman, The Allman Brothers Band, Blind Faith, Al Kooper & Shuggie Otis, Brian Auger & the Trinity, Pink Floyd, The Doors, Deep Purple, Rick Wakeman, Nice a Collegium Musicum.

Ladislav Mušinský


Fest dobrá muzička s Calim 10.4.2012

10.04.2012, Kategória: Novinky z rádia

V dnešnej FestDobrejMuzičke s Calim na Rádiu Piešťany sa môžete od 22:00 do polnoci tešiť aj na: Blue Effect, Kamelot, Neznámich, Bobovu Dietu, Nickel Creek, COP, Hop-Trop, AG Flek, Lowell Sisters, Čechomor, Veslárov, BUTY, Salamander Band, Billy Ryan Droze, Alison Kraus, GrassCountry, Lenka Filipová a Karel Zich, Družina, Karel Kryl, Candy Floss, Jarka Nohavicu, Allana Allan Mikusek, Brad Paisley-Fan Page , Wabi Daněk, ale venovať budem aj viacerím ľuďom.


Svet elektronickej hudby 9.4.2012 - TRIP-HOP

09.04.2012, Kategória: Novinky z rádia

Kto má rád britského hudobníka Bonoba, príde si dnes na svoje. V dnešnom trip-hopovom vydaní relácie Svet elektronickej hudby začneme s jeho najnovším setom, ktorý úzko súvisi s posledným albumom Black Sands.

V ostatnom čase si zahráme triphopové klasiky a môžete sa tešiť aj na druhý set, dátovo starší, no tiež od skvelého britského hudbníka a producenta - Bonoba.

Nalaďte si nás o 22.00!


Podoby džezu 8.4.2012

08.04.2012, Kategória: Novinky z rádia

Pozývame do Jazzového klubu na rádiu Piešťany. V nedeľu o 22:00 prichádzajú k vám PODOBY JAZZU a v tomto vydaní sa budeme venovať aprílovým oslávencom Billie Hollyday, Carmen McRae, Larry Coriyell. S Petrom Liptom zhodnotíme turné medzinárodnej formácie EU4. PODOBY JAZZU na rádiu Piešťany uvádza a na vašu spoločnosť sa teší Jano Babič.


Pop galéria 6.4.2012

06.04.2012, Kategória: Novinky z rádia

Už o dva dni zapálime prvú sviečku na torte našej Pop Galérie - pravidelnej piatkovej relácie Rádia Piešťany, nabitej hitmi rokov minulých, v ktorej sa Vám piatok-čo piatok prihovára jej tvorca a moderátor Silvo Boškovič. Oslávime tak prvý rok jej existencie. Do ostatného vydania som pripravil na úvod temer zľudovelé hity ako Comment Ca Va od Holadskej formácie The Shorts, Cubatao od A La Carte či Dum, Dum od Brendy Lee. V stručnom výčte ďalšieho obsahu ralácie figurujú ešte napr. Alphaville, Spagna, Rose Laurens, Styx, Robbie Williams, Twenty 4 Seven, Sandra Eruption a mnohí ďalší. Keďže výhercu piatkovej Pop Galérie Špeciál z minulého týždňa budeme losovať až zajtra, jeho meno sa dozviete tento piatok. Veľa príjemných spomienok a neopakovateľných chvíl pri počúvaní hitov rokov minulých Vám aj do druhého ročníka želá vysielací kolektív Pop Galérie Rádia Piešťany.


« Dozadu 1 25 49 66 67 68 69 70 71 72 96 Dopredu »