Archív článkov

Svet elektronickej hudby dnes večer s hosťom dj-om Bencom

12.09.2011, Kategória: Novinky z rádia

Dnes večer pokračujeme s reláciou Svet elektronickej hudby a opäť u nás privítame hosťa.

Tentokrát k nám príde houseový a techno dj Benco, ktorý je na Slovensku priekopníkom týchto žánrov. Hráva už dlhé roky a je známy, ako jeden z najkvalitnejších slovenských dj-ov, v týchto žánroch. Porozprávame sa s ním a v druhej časti relácie nám namixuje tu v štúdiu svoj mixovaný set.

Nezabudnite, stretneme sa už o 22:00 hodine na Rádiu Piešťany.

 


Pop galéria číslo 16.

08.09.2011, Kategória: Novinky z rádia

Obsah Pop Galérie je tento týždeň posadený do obdobia ´80-tych a ´90-tych rokov.

Úvod bude patriť spolkovej formácii Chip Notic so skladbou I Can´t Get Enogh.    Klávesovými efektami a rytmikou sa na túto skladbu dosť podobá veľký úspech americko anglickej chlapčenskej štvorice Londonbeat – You Bring On The Sun, ktorí svoju hudobnú kariéru začali v Holandsku. Z prelomu uvedených desaťročí to budú Haddaway, Dr. Alban a miniset ukončíme titulom 1, 2, 3! (Train With Me) so speváčkou Jovannou Bersolou a skupinou Playahity z Talianska. Bude aj reggae s Ace Of Base a Inner Circle. Mimoriadny hlasový fond a výrazný interpretačný štýl nám v skladbičke Gypsy Woman ponúka speváčka Crystal Waters a hneď po nej príde RaB a Soulová diva Lisa Stansfield s piesňou z jej debutného sólového alba Affection  s názvom This Is The Right Time. Záver prvej polovice Pop Galérie bude patriť obľúbenej formácii Johnny Hates Jazz s ich prvým singlovým hitom  Shattered Dreams. Druhú polovicu dynamicky odštartujú Rozalla, The KLF, The Real McCoy a Heavy D and The Boyz. Diskotékovu klasiku budú reprezentovať“králi popu“ Madonna a Michael Jackson. Predstavím Vám skupinu The Shamen, ešte prídu Urban Cookie Collective a Federal Base. O záver sa postarajú Toni Braxton a famózna formácia U2. Nájdite si aj vy čas na príjemné strávenie dvoch hodín s Rádiom Piešťany pri relácii Pop Galéria – dvojhodinovke nabitej tanečnými super oldies hitmi.

    Silvo Boškovič
  


Večer s hudobnou legendou dnes s The Doors

08.09.2011, Kategória: Novinky z rádia

Dnes večer na vás čaká skutočná hudobná lahôdka v podobe výberu legendárnej skupiny The Doors. Pri príležitosti 40-teho výročia úrtia Jimma Morrisona, speváka tejto kapely si na ňu zaspomíname v tejto relácií.

Počúvajte preto Rádio Piešťany, už dnes večer o 22:00 hodine.


Aj rock má svoju históriu - Club 27

07.09.2011, Kategória: Novinky z rádia

Dnes večer opäť v premiére na vás čaká relácia Aj rock má svoju históriu.

Budeme sa venovať členom Clubu 27. Ak neviete čo to je Club 27, tak si nenechajte ujisť o 22:00 túto reláciu, v ktorej vám to prezradíme.

 


Fest dobrá muzička s Calim 6.9.2011

05.09.2011, Kategória: Novinky z rádia

V nasledujúcej relácií uzavrieme festivalové leto a to, čo Caliho najviac zaujalo

Neopomenieme ani unikátny projekt tvorcu relácie "spomienka na Zuzku Navarovú" a dokončíme profilovku Žalmana. Budeme však počuť aj Lenku Filipovú, Kamelot, Jarka Nohavicu, Hootie & The Blowfish a veľa ďalších.

Počujeme sa v utorok večer o 22:00 hodine na Rádiu Piešťany.


Svet elektronickej hudby a jeho dubstepová časť

04.09.2011, Kategória: Novinky z rádia

V pondelok večer dostane na Rádiu Piešťany opäť priestor dubstepová produkcia, keďže jeho prvá časť mala veľký úspech.

Skupiny ako Magnetic Man, Flux Pavilion, Bar 9, Nero, či Skrillex dávajú záruku toho, že bude čo počúvať.

Nezabudnite preto, stretneme sa na vlnách Rádia Piešťany v pondelok, v prvý deň nového školského roka, 5. septembra o 22:00 hodine.

Tešíme sa na vás.


« Dozadu 1 25 49 72 88 89 90 91 92 93 94 96 Dopredu »