Archív článkov

Svet elektronickej hudby s hosťom dj-om Ero Drummerom

14.08.2011, Kategória: Novinky z rádia

V pondelok večer čaká na vás ďalší letný diel relácie Svet elektronickej hudby. Tentokrát sa budeme venovať drum and bassu a príde k nám hosť, piešťanský dj Ero Drummer. Budeme sa s ním rozprávať, pustíme si jeho obľúbené tracky a okrem toho nám zahrá aj svoj mixovaný set.

Nezabudnite preto počúvať v pondelok večer reláciu Svet elektronickej hudby, na Rádiu Piešťany - 90,2 MHz, tešia sa na vás Adam a Palo.


Novinky z Rádia Piešťany 32. týždeň

09.08.2011, Kategória: Novinky z rádia

Tešíme sa, že sa naša poslucháčska základňa rozrastá aj o poslucháčov zo zahraničia. Posledné ohlasy sme dostali až ďalekej Jamajky, ale pravidelné návštevy máme aj z iných oblastí, akými sú Filipíny, Austrália, Japonsko, USA, či Argentína. To sú len tie najvzdialenejšie krajiny, no ich celkový počet je už 56, z ktorých poslucháči počúvajú naše rádio.

V nasledujúci týždeň na vás čakajú letné vydania našich žánrových relácií. V utorok vysielame Fest Dobrú Muzičku s Calim a jej štvrté vydanie. V stredu si môžete vypočuť štvrtý diel relácie Aj rock má svoju históriu, kde si zaspomíname na kapely The Who, The Small Faces, prípadne na Rolling Stones. Vo štvrtok v relácií Večer s hudobnou legendou si budeme hrať výber toho najlepšieho od Erica Claptona. V piatkovej Pop galérií, jej štvrtom diely si môžete vychutnať známe hity z diskoték, ktoré určite všetci dobre poznáte. V nedeľu večer vás pozývame k počúvaniu relácie Podoby džezu, kde sa budeme venovať Slovensko-Českej džezovej produkcii. V pondelok v relácií Svet elektronickej hudby dáme priestor štýlu drum and bass a príde k nám aj hosť Erro Drummer, s ktorým sa porozprávame a zahrá vám svoj mixovaný set.


Svet elektronickej hudby

08.08.2011, Kategória: Novinky z rádia

Dnes večer sa vysiela relácia Svet elektronickej hudby a dnes sa budeme venovať čoraz viac populárnejšiemu štýlu dubstep.  Relácia bude rozdelená na tri časti. Prvou bude soft dubstep, druhá časť bude patriť producentovi Magnetic Man a jeho spolupracovníkom a tretia časť bude zameraná na tvrdší dubstep.

Okrem toho na vás čaká súťaž o dve vstupenky na drum and bassový festival Signall_FM FESTIVAL 2011, ktorý sa uskutoční v Bojniciach, 20. augusta. Viac informácií sa dozviete už dnes večer v našej relácii.

Nezabudnite, počujeme sa dnes večer na Rádiu Piešťany - 90,2 MHz o 22:00 hodine. Tešia sa na vás Adam a Palo.
 


Novinky z rádia

03.08.2011, Kategória: Novinky z rádia

V posledných týždňoch sme opäť doplnili do archívu viacero nových skladieb, hlavne známych interpretov. V najbližší týždeň pokračujeme v prázdninových reprízach relácií. V stredu na vás čaká tretí diel relácie Aj rock má svoju históriu, kde sa budeme venovať napríklad The Ventures, The Shadows. Vo štvrtok bude premiéra relácie Večer s hudobnou legendou a v nej odzneje koncert Erosa Ramazzottiho. V piatkovej Pop galérií si zaspomíname na rokmi overené hity a v jej tretiom diely odznejú aj Alphaville, Roxette a mnohé známe mená. V nedeľu večer v relácií Podoby džezu sa budeme venovať cool džezu. V pondelok na vás čaká premiéra relácie Svet elektronickej hudby a budeme si v nej hrať výlučne iba hudobný štýl dubstep.


Svet elektronickej hudby v netradičnej zostave

31.07.2011, Kategória: Novinky z rádia

V pondelok 1. augusta sa bude vysielať ďalší diel relácie Svet elektronickej hudby, no tentokrát to bude v nezvyčajnej zostave, keď do štúdia prídu až dvaja ľudia, z toho jeden bude spolumoderátor a druhý bude hosť.

Prvýkrát sa budeme hudobne v tejto relácií venovať čisto hudobnému štýlu trance, preto aj náš hosť bude tranceový dj a producent - Dj Styller zo Šale. Keďže je čas dovoleniek a jeden z moderátorov má dovolenku, tak touto reláciou vás budú moderátorsky sprevádzať Palo a Andre Tribale, ktorý už premiéru v tejto relácií absolvoval pred pár týždňami, no vtedy ako hosť, teraz ako moderátor.

Tešíme sa na vás v pondelok večer o 22:00 hodine, na frekvencií 90,2 MHz, prípadne tých, ktorí nechytajú túto frekvenciu,  na www.radiopiestany.sk


Novinky z rádia Piešťany

26.07.2011, Kategória: Piešťanský denník

Prázdniny sa nám pomaly preklápajú do druhej polovičky a s nimi sa preklápajú aj reprízy našich žánrových relácií. V utorok sa môžete tešiť na tretí diel relácie Fest dobrá muzička s Calim, v ktorej budú ako hostia Jaroslav Šimo a Roman Áč z kapely Neznámi. V stredu si pripomenieme druhý diel relácie Aj rock má svoju históriu, v ktorej si zaspomíname na mena ako Elvis Presley, Johnny Cash. Vo štvrtok v relácií Večer s hudobnou legendou sa budeme venovať Amy Vinehouse, ktorá v sobotu zomrela a preto sme sa ju rozhodli zaradiť do vysielania. V piatok odvysielame druhý diel Pop Galérie, kde si budete môcť zaspomínať na rokmi overené hity. V nedeľu vás Ján Babič privíta v džezovom klube v relácií Podoby džezu. V pondelok na vás čaká premiéra relácie Svet elektronickej hudby, v trošku netradičnej zostave, keď prídu do štúdia dvaja hostia, dj André Tribale, ktorý bude spolumoderátor a dj Styler, ktorý nám zahrá svoj mixovaný set a predstaví aj svoju vlastnú tvorbu.


« Dozadu 1 25 49 72 90 91 92 93 94 95 96 Dopredu »