Archív článkov

Svet elektronickej hudby s dj Kukuricom

24.07.2011, Kategória: Novinky z rádia

V pondelok večer o 22:00 hodine na Rádiu Piešťany sa bude vysielať ďalší diel relácie Svet elektronickej hudby. Tentokrát bude zameraný na hudbný štýl drum and bass. Do štúdia príde aj hosť, dj Kukurica, ktorý porozpráva ako to bolo s ním a jeho začiatkami, čo má nové a kde ho budete môcť najbližšie vidieť a počuť hrať. V druhej hodine relácie odzneje aj drum and bassovy set, ktorý bude špecialným pre Kukuricu.

Rádio Piešťany vysiela reláciu Svet elektronickej hudby pravidelne každý pondelok od 22:00 hodiny, na frekvencií 90,2 MHz. Chytiť ho môžete od Trenčína po Bratislavu, pre tých, ktorí bývajú mimo pokrytia, je tu možnosť počúvania prostredníctvom internetového streamu na adrese: www.radiopiestany.sk. Ak reláciu nestíhate, môžete si vypočuť v sekcií archív jej podcast, ktorý bude na druhý deň na stránke.


Pridali sme nové pesničky

22.07.2011, Kategória: Novinky z rádia

Tento týždeň sme pokračovali v dopĺňaní nášho archívu a doplnili sme pre vás zaujímavú produkciu od viacerých interpretov. Samozrejme takých, aby sme zachovali formát nášho rádia, aby bolo pre vás príjemným a oddychovým. Pracujeme aj na príprave ďaľších žánrových relácií, ktoré sa budú od Septembra vysielať.

Viac informácií vám prinesieme koncom prázdnin, dovtedy vám želáme príjemné chvíle, napríklad aj v spoločnosti Rádia Piešťany.
 


Večer s hudobnou legendou dnes s Foreigner

21.07.2011, Kategória: Novinky z rádia

Dnes večer o 22:00 hodine si pustíme výber najznámejších nahrávok skupiny Foreigner. Nezabudnite preto na reláciu Večer s hudobnou legendou na Rádiu Piešťany.
 


Svet elektronickej hudby dnes večer

18.07.2011, Kategória: Novinky z rádia

Dnes večer si dáme také prázdninové vydanie tejto relácie. Keďže je čas dovoleniek a oddychu, tak sme sa rozhodli zaradiť na dnes večer dva mixované sety.

Prvý set si zahráme od hosťa, ktorého sme tu mali pred niekoľkými týždňami, dj Bugana. Dj Bugan bol známy tým, že hrával najmä drum and bass a aj dnešný set bude z tohto žánru.

Druhý set bude od deep houseového dj Richarda Villalobosa, ktorý namixoval deep houseový mix, ktorému bude patriť druhá hodinka dnešnej relácie.


Podoby džezu dnes večer

17.07.2011, Kategória: Novinky z rádia

Dnes večer si môžete vypočuť reprízu druhej časti relácie Podoby džezu s Jánom Babičom. Začíname o 22:00 hodine na Rádiu Piešťany.


Pop galéria XV.

15.07.2011, Kategória: -nezaradené-

Veselý úvod s podmanivými melódiami podporený zvonivými dievčenskými vokálmi nás zavedie do rokov sedemdesiatych. Prídu G.G. Anderson so skladbou Cheerio a francúzska disko formácia Ottawan ponúkne hit D.I.S.C.O. Pripomenieme si F.R. Davida a jeho song Words, Boy George nám zaspieva Do You Really Want To Heart Me a miniset uzatvorí dvojica T. Anders a D. Bohlen, známi ako Modern Talking. Ďalej budú dominovať ženy: Sandra, Irene Cara a La Bionda.

S blížiacim sa koncom prvej hodiny Pop Galérie prichádza priestor pre poslucháčske srdcovky. Dnes splním želanie jednej dáme – stálej poslucháčke, ktorá si želala Kiss a Forever a jedného pána muzikanta, tiež pravidelného poslucháča so želaním: Joe Cocker – With A Little Help From My Friends, skladby pochádzajúcej z autorskej dielne P. Mc.Cartneyho a J. Lennona. V rockovej časti si vypočujeme Guns N´ Rosses, Opus, Kim Carnes a bestseller Crazy In The Night.

Druhá polovica je venovaná latino rytmom. S ponukou prichádzajú: Loona, Garcia, Passion Fruit. Do maximálnych otáčok tempo vytočia: Ice MC, La Bouche, 2 Brother On The 4th Floor, Maxx, Co.Ro ft. Tarleesa a Cartouche. Z kolísky hudby z Veľkej Británie prídu elegáni synthypopu ´80. rokov Erasure a Blancmange. Čerešničkou na 15. Pop Galérii bude záverečný titul – Bronski Beat – Hit That Perfect Beat.


« Dozadu 1 25 49 72 91 92 93 94 95 96 Dopredu »