Archív článkov

Večer s hudobnou legendou dnes s Bobom Dylanom

14.07.2011, Kategória: -nezaradené-

Dnes večer pokračujeme s legendami a dnes si pustíme výber od Boba Dylana. Začíname o 22:00 hodine.


Aj rock má svoju históriu - The Beatles VII.

13.07.2011, Kategória: Novinky z rádia

Boli časy, keď stačilo povedať: John, Paul, George, Ringo a všetci vedeli, že sú to Chrobáci, teda The Beatles. Generácia vyrastajúca v druhej polovici minulého storočia vedela o nich všetko a našlo sa iba málo jedincov, ktorým nič nehovorili. V stredu o 22:00 hodine odvysielame posledný diel venovaný skupine The Beatles.

 

V tomto pokračovaní si predstavíme hudobnú produkciu skupiny v roku 1969. Odznejú posledné single s poradovými číslami 19. až 21 a dve posledné dlhohrajúce platne v poradí, v akom boli nahrávané, teda Let It Be a nakoniec Abbey Road. Okrem pesničiek si povieme niečo o rozchode priateľov a rozpade The Beatles.

Relácia Aj rock má svoju históriu sa pravidelne vysiela každú stredu od 22. hodiny na Rádiu Piešťany - 90,2 MHz. Tí, ktorí nechytajú túto frekvenciu, sa môžu pripojiť na www.radiopiestany.sk

 


Fest dobrá muzička s Calim

12.07.2011, Kategória: Piešťanský denník

Dnes o 22:00 hodine na vás čaká repríza relácie Fest dobrá muzička s Calim. Budete môcť počuť v tejto relácií hosťa Petra Remiša, frontmena skupiny Slniečko, alebo Punto a rybacé hlavy. Okrem toho na vás čakajú interpréti ako Vlasta Redl, Kamelot, Nerez, Róbert Kresťan, Wabi Danek a mnohí ďalší.


Dnes večer špeciálne vydanie relácie Svet elektronickej hudby - POHODA

11.07.2011, Kategória: Novinky z rádia

V pondelok večer už tradične patrí relácií Svet elektronickej hudby, no dnes na vás čaká jej špeciálne vydanie, v ktorom sa budeme venovať najväčšiemu festivalu na Slovensku, Bažant Pohoda 2011, ktorý sa v uplynulý víkend konal na letisku v Trenčíne.

Dnes večer o 22:00 hodine na vás čaká veľa rozhovorov z tohto festivalu. Budeme sa rozprávať s hovorcom tohto festivalu - Máriom Gešvantnerom, ďalší hostia budú: Štefan Hríb, Juraj Kušnierik, Dj Lixx, Dj B-Complex, Dj Monoid, Dj Peal, Braňo Jobus, ktorý vám okrem zhodnotenia festivalu Pohoda, prinesie aj informácie o jeho pripravovanom festivale Vrbovské vetry, ktorý sa už tento týždeň koná vo Vrbovom. Okrem týchto hostí sme odchytili aj návštevníkov, ktorí odpovedali na anketové otázky.

Dnes večer na vás čaká zaujímavý program, nezabudnite toto všetko o 22:00 hodine, na Rádiu Piešťany, v relácií Svet elektronickej hudby.


Video z festivalu POHODA

10.07.2011, Kategória: Piešťanský denník

Reportáž číslo 3 v sebe ukrýva aj video. To si môžete pozriet TU:
 


Takto vyzeral druhý deň na festivale POHODA

08.07.2011, Kategória: Piešťanský denník

Ako vyzeral druhý deň na tomto festivale si môžete prečítať, keď kliknete TU:


« Dozadu 1 25 49 72 92 93 94 95 96 Dopredu »