Podoby džezu 6. 12. 2015

Dátum: 04.12.2015, 8:19, Kategória: Novinky z rádia

Umelci, vyjadrujúci pocity cez talent, tiež vzdávajú hold tejto radostnej udalosti. V hudbe a v džeze zvlášť asi najviac sa darí nádhernou melódiou a aktuálnym textom nazrieť do ľudských duší a príbytkov. V histórii džezu aj tí najväčší sa zúčastňujú na oslave Vianoc. Na rádiu Piešťany v relácii Podoby džezu nám spríjemní Vianoce Ella Fitzgerald, Louis Armstrong, Tonny Bennett, Diana Krall, Nat King Cole, Monica Zetterlund, Vince Guaraldi, Fragile, Lucia Lužinská a mnoho ďalších... a radi splníme aj vaše želania!

V Art Jazz Gallery sa stretneme 4. a 5. decembra. Piešťanský džezový festival Doda Šošoku privedie na pódium v Kursalone slovenskú a českú džezovú špičku. Najprv v piatok CZ-SK Big Band Matúša Jakabčica a po ňom Mila Suchomela s projektom Sax In The City. V sobotu na úvod večera trio Nothing But Swing a na záver festivalu Rada Tarišku a jeho kvartet.

Rádio Piešťany pri tejto dôležitej udalosti nechýba. O jej priebehu a stretnutiach zaujímavých osobností vás budeme v rozhovoroch a reportážach informovať v nedeľu 6. decembra o 21.00 h v relácii Podoby džezu.
Na stretnutie sa teší vám a džezu verný Jano Babič.