Pop galéria XV.

Dátum: 15.07.2011, 12:15, Kategória: -nezaradené-

Veselý úvod s podmanivými melódiami podporený zvonivými dievčenskými vokálmi nás zavedie do rokov sedemdesiatych. Prídu G.G. Anderson so skladbou Cheerio a francúzska disko formácia Ottawan ponúkne hit D.I.S.C.O. Pripomenieme si F.R. Davida a jeho song Words, Boy George nám zaspieva Do You Really Want To Heart Me a miniset uzatvorí dvojica T. Anders a D. Bohlen, známi ako Modern Talking. Ďalej budú dominovať ženy: Sandra, Irene Cara a La Bionda.

S blížiacim sa koncom prvej hodiny Pop Galérie prichádza priestor pre poslucháčske srdcovky. Dnes splním želanie jednej dáme – stálej poslucháčke, ktorá si želala Kiss a Forever a jedného pána muzikanta, tiež pravidelného poslucháča so želaním: Joe Cocker – With A Little Help From My Friends, skladby pochádzajúcej z autorskej dielne P. Mc.Cartneyho a J. Lennona. V rockovej časti si vypočujeme Guns N´ Rosses, Opus, Kim Carnes a bestseller Crazy In The Night.

Druhá polovica je venovaná latino rytmom. S ponukou prichádzajú: Loona, Garcia, Passion Fruit. Do maximálnych otáčok tempo vytočia: Ice MC, La Bouche, 2 Brother On The 4th Floor, Maxx, Co.Ro ft. Tarleesa a Cartouche. Z kolísky hudby z Veľkej Británie prídu elegáni synthypopu ´80. rokov Erasure a Blancmange. Čerešničkou na 15. Pop Galérii bude záverečný titul – Bronski Beat – Hit That Perfect Beat.